W przypadku fotografii ślubnej, mogę zaproponować Państwu różne warianty reportażu. Cena zależy od zakresu zlecenia: mogę wykonać dla Państwa fotografie obejmujące sesję narzeczeńską, przygotowania do ślubu, ceremonię w kościele lub USC wraz z życzeniami, reportaż z przyjęcia weselnego oraz krótki plener w dniu ślubu, bądź kilkugodzinny w innym dniu (osobiście staram się nakłaniać do drugiej wersji).

Cena każdego zlecenia ustalana i negocjowana jest indywidualnie. Uzależniona jest również od efektu końcowego w postaci zamówienia konkretnej ilości odbitek, albumu tradycyjnego, bądź fotoksiążki.

Każda Para, poza materiałem „na papierze”, otrzymuje ode mnie płytę DVD z wszystkimi zdjęciami po obróbce w wysokiej rozdzielczości.

Odbitki oraz wydruk fotoksiążek zlecam profesjonalnemu laboratorium i gwarantuję bardzo wysoką jakość.


Sesje tego typu wykonuję w plenerze, Państwa domu, studiu bądź innym wybranym przez Państwa miejscu. Trwa około 2-3 godzin.

Jeśli chodzi o zdjęcia dzieci, to proponuję umówić się w godzinach, kiedy maluch jest najedzony i wyspany :)

Tak, jak w przypadku fotografii ślubnej cena jest uzależniona od tego, co chcecie Państwo otrzymać na końcu: samą płytę DVD z wszystkimi fotografiami, czy też dodatkowo odbitki lub fotoksiążkę.


Reportaż z tego typu ceremonii wykonuję jedynie po wyraźnym wyrażeniu zgody przez księdza. W niektórych kościołach, księża współpracują z wybranym fotografem i nie życzą sobie obecności innychwywiad w tej sprawie pozostawiam Państwu.

Każdy z reportaży komunijnych, bądź chrzcinowych mogę rozpocząć od przygotowań  a zakończyć na przyjęciu. Dodatkowo możemy umówić się na sesję plenerową, lub w studiu.

Cena uzależniona jest od zakresu reportażu i ilości zamówionych odbitek, bądź fotoksiążki.

 

Z wszystkimi klientami podpisuję umowy, które jednoznaczne z rezerwacją konkretnego terminu. W momencie podpisania, pobieram bezzwrotną,  20%-30% zaliczkęktóra odliczana jest później od wartości zamówienia. W przypadku rezygnacji klienta, zaliczka nie jest zwracana.

 

W zakładce portfolio/produkty możecie Państwo obejrzeć albumy i inne moje produkty.